Ślusarz - Montażysta - Sao Paulo, Brasil - Assa Abloy

Assa Abloy
Assa Abloy
Empresa verificada
Sao Paulo, Brasil

há 2 semanas

Ana Silva

Postado por:

Ana Silva

beBee Recruiter

Descrição
Ślusarz - Montażysta

Application due
- ** Production & Skilled Trades**
- ** Entry level**
- ** Dobrzen Wielki, Poland**

**Apply**

**ŚLUSARZ - MONTAŻYSTA**
- Lokalizacja: ul. Namysłowska 113, Dobrzeń Wielki_

**Obowiązki**:

- Obsługa zgrzewarek ręcznych, szlifierek, wiertarek i wkrętarek akumulatorowych, wiertarek stacjonarnych, pił oraz innych urządzeń niezbędnych do realizacji powierzonych zadań,
- Kompletowanie wyrobów wg. kart stanowiskowych,
- Zabezpieczanie materiałów niezbędnych do realizacji powierzonych zadań,
- Wykonywanie wyrobów zgodnie z przyjętym harmonogramem oraz normami jakościowymi, dbając o ich estetykę,
- Przestrzeganie przepisów BHP i Ppoż.
- Wykonywanie innych, uzgodnionych z Przełożonym zadań, nie objętych zakresem czynności,
- Działanie zgodnie z procedurami i instrukcjami Zintegrowanego Systemu Zarządzania oraz standardami Lean Manufacturing,
- Obsługa wózków widłowych.

**Wymagania**:

- Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym,
- Umiejętność obsługi elektronarzędzi,
- Podstawowa znajomość narzędzi pomiarowych,
- Chęć do nauki,
- Punktualność,
- Zaangażowanie,
- Komunikatywność.

**Oferta**:

- Umowa o pracę,
- Pensja zasadnicza + premia miesięczna,
- Możliwość skorzystania z benefitów pozapłacowych (prywatna opieka medyczna Medicover, grupowe ubezpieczenie na życie Unum, karta sportowa Multisport, świadczenia ZFŚS).

Mais empregos da Assa Abloy