Laborant - Estado de São Paulo, Brasil - Centralne Laboratorium Pomiarowo - Badawcze

Centralne Laboratorium Pomiarowo - Badawcze
Empresa verificada
Estado de São Paulo, Brasil

há 3 semanas

Ana Silva

Postado por:

Ana Silva

beBee Recruiter

Descrição
**Stanowisko**:

- Laborant

**Miejsce pracy**:

- Centralne Laboratorium Pomiarowo-Badawcze Sp. Z o.o.

Pracownia Badań -Oddział Zabrze, ul. Zamkowa Zabrze

Opis stanowiska:

- realizacja zadań związanych z podstawową pracą w laboratorium
- realizacja zadań związanych z analizą technikami klasycznymi wraz z przygotowaniem próbek

(metody wagowe, metody spektrofotometryczne, metody miareczkowe)
- nadzór nad wyposażeniem laboratoryjnym
- wykonywanie analiz fizykochemicznych związanych z bieżącą kontrolą procesów technologicznych, a w szczególności analizy wody, analizy ścieków, analizy węgla, koksu, gazu koksowniczego oraz produktów węglopochodnych.

Od Kandydata oczekujemy:

- wykształcenia wyższego o profilu chemicznym lub minimum wykształcenia kierunkowego min. średniego chemicznego lub pokrewnego, dla średniego wykształcenia warunek konieczny to minimum 1 rok pracy w laboratorium chemicznym
- gotowości do pracy w systemie zmianowym ciągłym (praca również w weekendy i święta)
- organizacji pracy własnej i samodzielność w realizacji zadań
- umiejętność pracy zespołowej

Oferujemy:

- wynagrodzenie adekwatne do wykonywanej pracy i posiadanych umiejętności
- proces szkolenia wstępnego, przygotowującego do wykonywania prac laboratoryjnych
- pracę w nowoczesnej oraz stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- umowę o pracę po okresie próbnym
- system szkoleń oraz możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji

Wysyłając aplikację prosimy o dopisanie **klauzuli **o następującej treści:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu art. 4 pkt 1 Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz.U.UE.L z dnia , w celu udziału w obecnej rekrutacji i przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez Centralne Laboratorium Pomiarowo - Badawcze sp. z o.o., z siedzibą w Jastrzębiu Zdroju, przy ul. Rybnickiej 6. Jednocześnie oświadczam, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne oraz, iż zostałam/em poinformowana/y o prawie żądania dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany oraz usunięcia, a także cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem."

Informujemy ,że kontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Po zakończonej rekrutacji lub upływie przechowywania zgodnie z klauzula RODO dokumenty zostaną komisyjnie zniszczone.

Mais empregos da Centralne Laboratorium Pomiarowo - Badawcze